דברי ברכה מהרב יגאל כהן:

אחים יקרים,
בשנה האחרונה זכיתי לכתת רגליי בארץ ובעולם על מנת להביא את אור היהדות, האמונה והשמחה אל ליבותיהם של עם ישראל.
בכל מפגש אני נפעם מהעם המיוחד שאין דומה לו, וזוכה לראות את עם ישראל בתפארתו, כמו שנאמר: "הִנֵּה יָמִים בָּאִים … וְהִשְׁלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ לֹא רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם לִשְׁמֹעַ אֵת דִּבְרֵי ה' ".
עקב הצמא והדרישה והגדולה הקמנו ארגון שמטרתו להפיץ את אור האמונה ולהגיע לכל יהודי בכל העולם כולו. למרות שעם ישראל מגוון בדעותיו, בלבושו ובהשקפתיו כולנו שייכים לאותו גזע ולכולנו שורשים עמוקים ושמחים על כך שזכינו להיות יהודים – בני אברהם יצחק ויעקב.
ארגון ענפים ייתן לכל יהודי את הכלים להתחבר אל השורשים שלו ולהרגיש את אהבת הבורא אליו – כדי שנדע ונרגיש בכל רגע שיש לנו אבא גדול אוהב ומחכה לכל אחד ואחד.

הרב יגאל כהן
ספריית VOD

ספריית VOD - עולם של תוכן יהודי

הארגון מכיל ספריית וידאו VOD של שיעורים במגוון נושאים מפי מיטב הרבנים שתתעדכן מידי יום ותכיל נושאים מגוונים כמו: אמונה, זוגיות, חינוך ילדים, פרשת השבוע ועוד... וכן בכל ערב תוכלו להנות משידורים חיים של תוכן יהודי, שמחה ואמונה עפ"י תורתנו הקדושה

עזרה פרטנית

עזרה פרטנית

שמעתם הרצאה והתחזקתם? רוצים להמשיך ולהתקדם? ארגון ענפים יעזור לכם בפתרון מעשי ובאוזן קשבת.

לטופס יצירת קשר לחץ כאן

מחלקת רבנים בשידור חי

מחלקת רבנים בשידור חי

כמו כן, אנו נותנים לכל יהודי את ההזדמנות להשתתף בעשייה הברוכה ולהפוך למזכה הרבים. רוצה להפיץ את השיעורים של הרב שלך כדי שגם אנחנו נוכל להינות מדבריו? ענפים פותחת את שעריה מפניכם והצוות הטכני של הארגון עומד לרשותכם לקבלת הנחיות מפורטות לצילום, עריכה ושידור.

הפצת דיסקים

הפצת דיסקים

הארגון מפיץ ויפיץ בע"ה כ 1,000,000 דיסקים לחלוקה בחינם. אני קורא לכולם לקחת חלק בהפצה כדי שנגיע לכל מקום שאפשר ונזכה לשמח יהודים בכל מקום בעולם.

אנחנו כאן למענכם – ויהי רצון שנזכה להדליק את אור האמונה בכל בית בישראל.
יבורכו מפי עליון כל המסייעים העוסקים במלאכה לשם שמיים…

באהבה רבה,
יגאל כהן